Podnikejte a držte si kontakt se zákazníky!

Ušetříme vám čas správou sociálních sítí!

Svět sociálních sítí

Měřítkem úspěchu v podnikání je mj. i spokojenost zákazníků. Mnoho lidí v současnosti nevěří v sociální sítě, své zákazníky opomíjí, ale na druhou stranu od nich hodně očekávají. Podnikání je úzce spjato se sociálními sítěmi a byla by škoda, kdybyste tolik potenciálu propásli. Využijte naší nabídky a my vám ušetříme čas, přivedeme zákazníky a pomůžeme budovat obchodní identitu.

Proč sociální sítě?

1

Kontakt se zákazníky

Primární výhodou sociálních sítí je zpětná vazba od zákazníků. Pomocí správně nastavené komunikace získáte nejen cenné informace od zákazníků, ale současně jim poskytujete zdarma tzv. helpdesk. Poctivá a efektivní komunikace je základem úspěchu.

2

Budujete obchodní značku

Dlouhodobá strategie a komunikace pomáhají utvářet dojem dobře nastavené firmy, která se dokáže odpovídajícím způsobem prezentovat. S rostoucí klientelou to znamená vyšší tržby, především ale větší povědomí o obchodní značce.

3

Zvýšíte zisky

I sociální sítě poskytují nezměrné množství nástrojů, jak oslovit zákazníka a pomocí chytrých kampaní mu nabídnout vaše produkty. Díky milionům uživatelů sociálních sítí tak můžete tyto snahy přetavit do rostoucích tržeb.

Stále v sociální sítě nevěříte?

Správa sociálních sítí

Tak příklad. Otevřete si kavárnu v méně frekventované lokalitě, rozhodnete se prodávat své domácí dorty, ale návštěvnost během prvních týdnů po otevření není taková, jakou byste si představovali. Říkáte si, zda jste někde udělali chybu a chcete podnik zavřít. Špatně! Pomocí sociálních sítí můžete oslovit široké publikum ve vašem okolí, starat se o stálé zákazníky a díky jejich referencím přívést nové. Po delším období zjistíte, že se návštěvnost na sociálních sítích odrazila ve skutečné návštěvnosti. Pozor! Pouze na sociální sítě se nemůžete spoléhat, stále je zde lidský faktor a úroveň a chování obsluhy.

Jak vám pomužeme

Propojíme vás!

Propojíme vaše webové stránky se sociálními sítěmi, nastavíme jednotný design, tak aby odpovídal vašim firemním standardům a společně s dalšími kroky zajistíme výší pohyb na vašich účtech.

Spojíme vás!

Společně vytvoříme schéma pro komunikaci s fanoušky nebo zákazníky. Veškerou komunikaci povedeme za vás, ušetříme vám čas a současně vás budeme průběžně informovat. Prestiž vaší značky poroste.

Zvedneme vás!

Vytvoříme dlouhodobou strategii založenou na plánování příspěvků, promyšleném komunikačním schématu a podpoře placených reklam. Společně dosáhneme vyššího počtu zákazníků a lepších výkonů.

Zviditelníme vás!

Vezmeme si vaše sociální sítě na starosti, budeme psát poutavé příspěvky, povedeme komunikaci se zákazníky a uděláme maximum proto, abychom vás v očích zákazníků, co nejlépe zviditelnili.

Jak budeme postupovat

1

Osobní setkání

Sedneme si u kávy, povíte nám, čím se zabýváte, představíte nám své sociální sítě a my vám řekneme, jak budeme postupovat, a co bude nejlepší pro vaše plány.

2

Vymyslíme strategický plán

Řídíme se pravidlem, že každá operace musí být důkladně naplánována, aby byla úspěšná. Vytvoříme pro vás dlouhodobý výhled založený na sdílení poutavých příspěvků, zadávání reklam a aby toho nebylo málo, připravíme návrhy perspektivních reklam. Vše musí jet jako dobře promazaný stroj.

3

Analyzujeme

Každý měsíc pro vás připravíme průběžná vyhodnocení, seznam nejúspěšnějších příspěvků, počty nových zákazníků, jejich podněty na zlepšení, návratnost placených reklam a další důležité informace.

S námi podnik naplníte!

Kontaktní formulář