Podnikejte a držte si kontakt se zákazníky!

Ušetříme vám čas správou sociálních sítí!

Svět sociálních sítí

Moderní podnikání je úzce spjato se sociálními sítěmi, bez kterých se už těžko obejdete. Ozvěte se a my vás uvedeme do světa sociálních sítí a zapracujeme na zvýšení kreditu vaší značky, zvýšení kovnerzí, případně vám přivedeme nové zákazníky. Napište ještě dnes. Úvodní konzultace zdarma.

Proč sociální sítě?

1

Kontakt se zákazníky

Pomocí sociálních sítí můžete být v neustálém kontaktu s vašimi zákazníky a využívat jejich podněty k optimalizaci vašeho podnikání. Kromě toho můžete prostřednictvím sociálních sítí poskytovat tzv. helpdesk. V moderním podnikání neocenitelná výhoda.

2

Budujete obchodní značku

Sociální sítě pomohly na výsluní kde komu. Pomocí chytrých strategií a odpovídající komunikace můžete zlepšit dojem vaší značky a kromě stávajících zákazníků přivést i nové.

3

Zvýšíte zisky

Spokojený zákazník pozná, když se o něho někdo stará, poznáte to nejen na loajalitě k vaší značce, ale hlavně na růstu vašich zisků.

Stále v sociální sítě nevěříte?

Správa sociálních sítí

Tak příklad. Otevřete si kavárnu v méně frekventované lokalitě, rozhodnete se prodávat své domácí dorty, ale návštěvnost během prvních týdnů po otevření není taková, jakou byste si představovali. Říkáte si, zda jste někde udělali chybu a chcete podnik zavřít. Špatně! Pomocí sociálních sítí můžete oslovit široké publikum ve vašem okolí, starat se o stálé zákazníky a díky jejich referencím přívést nové. Po delším období zjistíte, že se návštěvnost na sociálních sítích odrazila ve skutečné návštěvnosti. Pozor! Pouze na sociální sítě se nemůžete spoléhat, stále je zde lidský faktor a úroveň a chování obsluhy.

Propojíme vás!

Provedeme firemní, či podnikovou unifikaci. Vaše webové stránky propojíme se sociálními účty, čímž zvýšíme pohyb na vašich stránkách a současně možnost potencionální interakce zákazníka.

Spojíme vás!

S vaší spoluprací vytvoříme schéma pro komunikaci s fanoušky, případně zákazníky. Nejenže ušetříte svůj čas, ale zvýšite tak nejen své šance pro úspěšný obchod, ale také kredit vaši značky.

Zvedneme vás!

Pomocí promyšlených postupů zvýšíme tržby. Kombinací placených reklam a plánování příspěvků zvýšíme počet návštěv nových a stávajících „followerů“ a možnost jejich interakce.

Zviditelníme vás!

Zvýšíme povědomí a atraktivnost vaší obchodní značky. Není to jednoduché, ale efektivním a promyšleným plánováním toho dosáhneme.

Jak budeme postupovat

1

Osobní setkání

Úvodní schůzka je pro nás nejdůležitější. Do detailu se seznámíme s oborem vašeho podnikání, dále jaké máte představy a dlouhodobé plány. Bez důkladného seznámení s vaší situací nebude možné efektivně spravovat vaše sociální sítě.

2

Vymyslíme strategický plán

Každá operace je důkladně naplánovaná a tak i my tvoříme štáb, který vám připraví strategický a efektivní postup.

3

Analyzujeme

Každý měsíc připravujeme rámcové přehledy, každé čtyři měsíce pak detailní vyhodnocení.

S námi podnik naplníte!

Kontaktní formulář