Online marketing

Vaše cesta k předním příčkám!

  • Optimalizace pro vyhledávače (SEO)
  • Založení a správa PPC kampaní
  • Firemní profily na Google a Seznam.cz

Nabídka


Plánujete podnikat nebo provozujete živnost či firmu a chcete se prosadit na internetu? Úspěch vám nezaručí jen přitažlivé a funkční webové stránky, nýbrž i odpovídající prezentace a jedinečný a relevantní obsah. Pomocí nástrojů Optimalizace pro vyhledávače (SEO – Search Engine Optimization) vám pomůže na první příčky vyhledávačů a prostřednictvím PPC kampaní zvýšíme pohyb na vašich webových stránkách a zájem zákazníků o vaše produkty.

Moderní design a relevantní obsah

Propojíme to za vás! Čtěte dál!

Jak můžeme směřovat váš web?

Optimalizace pro vyhledávače

Kompletní služby spojené s optimalizací pro vyhledávače. Připravíme úvodní analýzu vašeho webu. Zaměříme se na klíčové aspekty příčin špatné pozice ve vyhledávačích, na relevantnost obsahu a na skladbu klíčových slov. Současně připravíme návrh koncepce řešení úprav vašeho webu.

Podpora PPC reklam

Ušetříme váš čas efektivní správou PPC reklamních kampaní, zaměřených na zvýšení počtu konverzí nebo propagaci jednotlivých produktů. Připravíme dlouhodobý strategický plán a reklamy s poutavým obsahem a odpovídajícím složením klíčových slov.

Obchodní identita

Poskytujeme konzultace a služby při tvorbě obchodní identity. Vytvoříme návrh loga odpovídajícího zaměření vaší firmy, plán dlouhodobé propagace pomocí PPC kampaní, zřízení a vedení účtů na sociálních sítích a na portálech Firmy.cz a Google My Business.

Najdeme vám cestu k předním pozicím v organickém vyhledávání!

Optimalizace pro vyhledávače

1

Setkáme se!

Optimalizace pro vyhledávače je dlouhodobý proces, založený na hledání příčin, sérii úprav a dlouhodobého monitorování a vyhodnocování vzniklé situace. Na úvodním setkání se seznámíme se zaměřením vašeho podnikání, vyslechneme si vaše plány a představy a povíme vám, co čekat od případné spolupráce. Garantujeme individuální přístup.

2

Vstupní analýza

Vaše webové stránky podrobíme analýze. Zaměříme na stav webu, především na jeho přívětivost pro SEO, dále na parametry, zdánlivě nesouvisející s optimalizací, ale mající velký vliv na indexaci stránek. Rovněž připravíme analýzu vaší konkurence a jejích praktik a návrh klíčových slov a možnosti při optimalizaci obsahu webových stránek.

3

Provedeme optimalizaci webu

Společně vyhodnotíme vstupní analýzu a seznámíme vás s dalšími kroky při optimalizaci vašeho webu. Provedeme případné úpravy v kódu webu, nastavíme relevantní obsah s vybranými klíčovými slovy a necháme roboty dělat jejich práci.

4

Budeme monitorovat!

Web samozřejmě neponecháme bez kontroly. Pokud už tomu tak není, tak ho napojíme na služby Google Analytics a Google Search Console. Budeme sledovat průběžný pohyb na vašem webu a efektivitu vybraných klíčových slov. Po vybraném časovém úseku pro vás připravíme souhrnnou zprávu.

Pomůžeme s placenou propagací

PPC reklama

1

Setkáme se!

Obdobně jako v předešlém případě se sejdeme a popovídáme si o vašich plánech a představách. Je důležité, abychom znali vše podstatné a mohli tak reagovat na případné změny, či nahodilé události.

2

Vytvoříme reklamní sestavy

Vaše plány a představy proměníme v život pomocí PPC reklamních kampaní. Připravíme a zaktivujeme reklamní sestavy s požadovaným efektem, např. přivedením nových zákazníků z vyhledávání pomoci vybraných klíčových slov, nebo propagací vybraných produktů.

3

Budeme monitorovat!

Průběžné vás budeme informovat o stavu reklamních kampaní a na konci každého měsíce připravíme podrobný přehled.

PPC reklama

Prosadíme vás ve vyhledávačích firem

firemni profil

Firemní profil – identita

1

Setkáme se!

Začněte své podnikání s jasnými představami o vaši obchodní identitě a propagaci. Na úvodní schůzce vám povíme, jaké jsou možnosti prezentace a jak nejlépe postupovat v online prostředí.

2

Ušetříte čas a námahu

Vytvoříme koncepci propagace vašeho podniku, zajistíme návrh loga, zřídíme účty na nejpoužívanějších sociálních sítích a zajistíme jejich optimalizaci pro vaše zaměření. Dále zřídíme účty na portálu Firmy.cz a Google My Business a zajistíme efektivní komunikaci s vašimi zákazníky.

3

Výsledek

Naše snažení budeme průběžně monitorovat a pravidelně vás informovat o výsledcích, případně změnách.