Online marketing Litomyšl

Vaše cesta k předním příčkám!

  • Optimalizace pro vyhledávače (SEO)
  • Založení a správa PPC kampaní
  • Profesionální tvorba loga a obchodní značky

Nabídka


Plánujete podnikat nebo provozujete živnost či firmu a chcete se prosadit na internetu? Úspěch vám nezaručí jen přitažlivé a funkční webové stránky, nýbrž i odpovídající propagace a jedinečný a relevantní obsah. Pomocí nástrojů Optimalizace pro vyhledávače (SEO – Search Engine Optimization) vám pomůže na první příčky vyhledávačů a prostřednictvím PPC kampaní zvýšíme pohyb na vašich webových stránkách a zájem zákazníků o vaše produkty.

Relevantní obsah prodává!

Napíšeme ho za vás!

Jak můžeme směřovat váš web?

Optimalizace pro vyhledávače

Máte potíže s viditelností ve vyhledávačích? Připravíme pro vás podrobný audit vašich stránek. Shrneme podstatu špatné viditelnosti a nastíníme, jak váš web optimalizovat. Zaměříme se na relevantnost obsahu, klíčová slova, linkbuilding a další důležité faktory z hlediska SEO.

Podpora PPC reklam

Ušetříme váš čas efektivní správou PPC reklamních kampaní, zaměřených na zvýšení počtu konverzí nebo propagaci jednotlivých produktů. Připravíme dlouhodobý strategický plán a reklamy s poutavým obsahem a odpovídajícím složením klíčových slov.

Firemní profil

Poskytujeme konzultace a služby při tvorbě obchodní identity. Nabízíme vytvoření loga,, firemního designu, plánování dlouhodobé propagace pomocí PPC kampaní, zřízení a vedení účtů na sociálních sítích a na portálech Firmy.cz a Google My Business. Posuneme vaše podnikání správným směrem.

Najdeme vám cestu k předním pozicím v organickém vyhledávání!

Optimalizace pro vyhledávače

1

Setkáme se!

Optimalizace pro vyhledávače je dlouhodobý proces, založený na hledání příčin, sérii úprav a dlouhodobého monitorování a vyhodnocování vzniklé situace. Na úvodním setkání se seznámíme se zaměřením vašeho podnikání, vyslechneme si vaše plány a představy a povíme vám, co čekat od případné spolupráce.

2

Vstupní analýza

Vaše webové stránky podrobíme podrobné analýze. Zaměříme se na stav webu z hlediska SEO, na skladbu a hustotu klíčových slov, autoritu domény a další důležité faktory. Rovněž připravíme přehled o vaší konkurenci a jejích praktikách. Pro další spolupráci zajistíme i návrh klíčových slov a možností při optimalizaci obsahu webových stránek.

3

Provedeme optimalizaci webu

Společně vyhodnotíme vstupní analýzu a seznámíme vás s dalšími kroky při optimalizaci vašeho webu. Provedeme případné úpravy v kódu webu, nastavíme relevantní obsah s vybranými klíčovými slovy a necháme roboty dělat jejich práci.

4

Budeme monitorovat!

Web samozřejmě neponecháme bez kontroly. Pokud už tomu tak není, tak ho napojíme na služby Google Analytics a Google Search Console. Budeme sledovat průběžný pohyb na vašem webu, efektivitu vybraných klíčových slov a reakce zákazníků. Po vybraném časovém úseku pro vás připravíme souhrnnou zprávu.

Mám zájem

 

Pomůžeme s placenou propagací

PPC reklama

1

Setkáme se!

Propagace pomocí PPC reklamních kampaní vám přinese velké množství výhod, nové zákazníky, vyšší tržby a růst vaší značky. Kontaktuje nás, sejdeme se s vámi, dáme vám veškeré informace a domluvíme se na spolupráci.

2

Vytvoříme reklamu

Vaše plány a představy proměníme v život. Připravíme reklamní sestavy pro obsahovou a vyhledávací síť, zviditelníme vaše produkty a přivedeme potencionální zákazníky. Pomocí remaketingu navíc zpětně oslovíme i ty, co už na vašem webu byli.

3

Budeme monitorovat!

PPC reklamy budeme neustále monitorovat a dle potřeby optimalizovat podle jejich výkonu a změny v poptávce. Naší pozornosti neujde ani vaše konkurence, jejíž kroky budou pod naším drobnohledem.

Mám zájem

 
PPC reklama

Prosadíme vás ve vyhledávačích firem

firemni profil

Firemní identita

1

Setkáme se!

Začněte své podnikání s jasnými představami o vaši obchodní identitě a propagaci. Na úvodní schůzce vám povíme, jaké jsou možnosti prezentace a jak nejlépe postupovat v online prostředí a co čekat od naší spolupráce.

2

Ušetříte čas a námahu

Od teorie přejdeme k činům. Vytvoříme koncepci propagace vašeho podniku, zajistíme tvorbu loga, firemního designu, zřídíme účty na nejpoužívanějších sociálních sítích a zajistíme jejich optimalizaci pro vaše zaměření. Dále zřídíme účty na portálu Firmy.cz a Google My Business a zajistíme efektivní komunikaci s vašimi zákazníky. Současně podpoříme vaše podnikání PPC reklamou.

3

Výsledek

Nemusíte se bát. Všechny kroky s vámi budeme konzultovat a dílčí výsledky vám budeme překládat v průběžných přehledech. Váš úspěch je naše radost.

Mám zájem