fbpx
Marketing

(nejen) na sociálních sítích

Nakopněte podnikání správným směrem. Vytvořím vám webové stránky na míru a nastartuju sociální sítě. Stačí se nebát a pohnout zadkem do 21. století!

Nastartujeme
vaše
podnikání

Cíl: Zviditelnit vás!

Nabízíme komplexní služby pro malé, či větší živnostníky nebo firmy, které se chtějí zviditelnit v online prostředí nebo podpořit své podnikání. Co to znamená? Pomůžeme ti s věcmi, jako je tvorba webových stránek, optimalizace webu pro vyhledávače (SEO), správa sociálních sítí, lokální SEO a další služby online marketingu. Naše projekty realizujeme po celé České republice.

Seznamte se!

Kdo jsem/jsme

Jsem volnonožec, nebo také freelancer z Litomyšle. Společně s dalšími podobně zaměřenými kolegy pracujeme na řadě internetových projektů po celé České republice.
Nejsme agentura, a proto si můžeme dovolit věnovat našim zákazníkům plnou pozornost a dovést jejich projekty k naprosté dokonalosti.

S čím vám pomůžeme

Stačí si vybrat a napsat

Podnikání je dřina, tak proč si ho trochu nezjednodušit pomocí nástrojů online marketingu. Mrkni na náš výběr a získej nové zákazníky pomocí internetu.

 • Lokální SEO

  Pomůžeme vaší firmě s prezentací ve blízkém okolí. Nastavíme váš web tak, aby se zobrazoval ve výsledcích lokálního vyhledávání v předních vyhledávačích a propojíme ho s účty na Firmy.cz nebo Moje firma od Google.
 • PPC reklamy

  Chceš/te podpořit prodeje svých služeb nebo produktů pomocí placené inzerce? Pak jsou PPCčka a reklamy na Facebooku tou nejlepší volbou. Vždy víš, za co a kolik platíš. Napiš nám a my ti vysvětlíme, co vše obnáší PPC reklamní kampaně.
 • Grafické práce

  Poskytujeme kvalitní logotyp a další grafické práce související s propagací vaší firemní identity a reklamními produkty.
 • Konzultace

  Napište nám, skočíme na kafe a my s vámi probereme možnosti propagace firmy nebo živnosti. Pomůžeme Vám do světa internetu. Buďte viditelní ještě dnes.
Jdeme za svým cílem

Prosadit vaše podnikání v online prostředí

Podnikejte efektivně a nebojte se využít všech možností, jak prorazit se svými produkty. Napište mi a já Vám ukážu, co vše můžete využít v online prostředí k tomu, aby jste byli úspěšní. Dejte vale offline reklamě, díky kvalitnímu webu, efektivní strategii a reklamám na sociálních sítích můžete zacílit přesně na Vaše cílové zákazníky a nemrhat peníze za tištěné letáky.
Napište ještě dnes a nechte mě, abych Vám pomohl.

Jak je na tom váš web?

Atraktivní a uživatelsky příjemný web je pouze část cesty ke zviditelnění. Napište nám a zjistěte, jak si stojí Váš web, neboť i když se vám zdá, že je vše v pořádku, může být opak pravdou. Za viditelností je spousta faktorů, které vyhledávače hodnotí a Vy je možná opomíjíte.

Zajímá Vás víc? Napište!

Realizované projekty

Pizza alla Stazione
Betonárna Koresta Pardubie
Advokátní kancelář Yvona Bartošová
Revize a školení Denis Špička

Kontaktní údaje

Nebojte se ozvat, jsme tu pro Vás!

Telefon

+420 721 224 708

Email

lukasv.website@gmail.com

Sídlo

Tvoříme v Litomyšli, dojedeme ale kamkoliv

Napište nám zprávu!

Leťme vzhůru